-
Your shopping cart is empty!
F
| Γρήγορα Χαρακτηριστικά | |
| Gaming TV | Ναι |
| Smart Λειτουργικό | webOS |
| Ανάλυση Οθόνης | Full HD |
| Διαγώνιος Οθόνης (Ίντσες) | 32" |
| Ενεργειακή Κλάση | F |
| Κατανάλωση (Watt) | 27 |
| Τεχνολογία Panel | LED |
Τηλεόραση LG 32LR60006LA 32" LED FHD Smart TV
- Διαθέσιμο
- Κωδικός Προϊόντος: 019003
249,00€
ή
με 63,75€/ μήνα σε 4 δόσεις
| Γρήγορα Χαρακτηριστικά | |
| Gaming TV | Ναι |
| Smart Λειτουργικό | webOS |
| Ανάλυση Οθόνης | Full HD |
| Διαγώνιος Οθόνης (Ίντσες) | 32" |
| Ενεργειακή Κλάση | F |
| Κατανάλωση (Watt) | 27 |
| Τεχνολογία Panel | LED |
HDR10 Pro, Ρίξε φως στην παραμικρή λεπτομέρεια
Μπες σε έναν κόσμο όπου κάθε χρώμα ζωντανεύει και η φωτεινότητα βελτιστοποιείται για εκπληκτικές εικόνες, χάρη στην τεχνολογία HDR10 Pro.
*Το HDR10 Pro είναι μια τεχνολογία που αναπτύχθηκε από την LG Electronics με βάση την τυποποιημένη ποιότητα εικόνας τυπικού ‘HDR10’.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Επεξεργαστής α5 AI Gen6. Ζήσε την κάθε στιγμή ακόμα πιο ρεαλιστικά
Ο επεξεργαστής alpha 5 AI Gen6 βελτιώνει την εικόνα και τον ήχο, προσφέροντάς σου μια πιο πλούσια και καθηλωτική εμπειρία.
Virtual 5.1 - Βυθίσου σε μια χωρική συμφωνία
Νιώσε την καθηλωτική εμπειρία ενός συναρπαστικού συστήματος εικονικού ήχου surround 5.1 και άκουσε κάθε ηχώ με πλούσια ηχητική λεπτομέρεια.
*Οι εικόνες στην οθόνη είναι προσομοίωση.
**Πρέπει να ενεργοποιηθεί μέσω του μενού λειτουργίας ήχου.
***Ο ήχος μπορεί να διαφέρει ανάλογα με το περιβάλλον ακρόασης.
webOS 23. Συγχρόνισε την τηλεόραση μαζί σου
Ανακάλυψε μια τηλεόραση που έχει δημιουργηθεί για εσένα, με λειτουργίες όπως Το προφίλ μου, Quick Card και AI Concierge.
*Τα υποστηριζόμενα μενού και οι εφαρμογές ενδέχεται να διαφέρουν ανάλογα με τη χώρα και κατά την κυκλοφορία.
**Οι προτάσεις λέξεων-κλειδιά διαφέρουν ανάλογα με την εφαρμογή και την ώρα της ημέρας, και παρέχονται μόνο σε χώρες που υποστηρίζουν NLP στη μητρική γλώσσα.
***Ισχύει για το μοντέλο OLED/QNED/NanoCell/UHD/HD που κατασκευάστηκε το 2023 και μεταγενέστερα.
****Οι εικόνες στην οθόνη είναι προσομοίωση.
Magic Remote. Η μαγεία είναι στα χέρια σου
Απελευθερώσου από τους περιορισμούς των παραδοσιακών κουμπιών. Το LG Magic Remote ξεκλειδώνει όλες τις έξυπνες λειτουργίες της LG TV με ένα κλικ, κύλιση ή με τη φωνή σου.
*Οι λειτουργίες και τα χαρακτηριστικά στο Magic Remote ενδέχεται να ποικίλλουν ανά περιοχή και γλώσσα.
Πλούσιο περιεχόμενο έτοιμο για να το παρακολουθήσεις. Υπηρεσίες OTT
Απόλαυσε μια νέα σειρά χωρίς καμία δυσκολία, με ενσωματωμένη πρόσβαση συντομεύσεων για τις αγαπημένες σου υπηρεσίες και εφαρμογές streaming.
*Οι εικόνες στην οθόνη είναι προσομοίωση.
**Το διαθέσιμο περιεχόμενο και οι εφαρμογές ενδέχεται να ποικίλλουν ανά χώρα, προϊόν και περιοχή.
***Απαιτούνται ξεχωριστή εγγραφή και οι σχετικές οντότητές της για τα Netflix, Disney+, Amazon Prime και Apple TV+.
Οικιακή κινηματογραφική εμπειρία. Κινηματογραφική μαγεία από την άνεση του σπιτιού σου
Δημιούργησε ατμόσφαιρα κινηματογραφικής αίθουσας στο σπίτι σου. Το HDR10 Pro εξασφαλίζει ότι κάθε ταινία παρουσιάζεται στο πραγματικό της μεγαλείο, με εξαιρετικά ακριβή χρώματα και αντίθεση για πιο καθηλωτικές προβολές.
Πανίσχυρο παιχνίδι
Αναβάθμισε την εμπειρία παιχνιδιού σου με χαρακτηριστικά επόμενου επιπέδου. Το καθηλωτικό HGiG εξασφαλίζει ότι κάθε στιγμή παιχνιδιού δείχνει εκπληκτική, ενώ το eARC προσφέρει κρυστάλλινο ήχο παντού.
*Το HGiG είναι μια εθελοντική ομάδα εταιρειών από τις βιομηχανίες παιχνιδιών και τηλεοράσεων, οι οποίες δημιουργούν και θέτουν στη διάθεσή του κοινού οδηγίες, για να βελτιώσουν την εμπειρία παιχνιδιού του καταναλωτή στο HDR.
**Η υποστήριξη για HGiG μπορεί να διαφέρει ανά χώρα.
Χειριστήρια ακριβώς εκεί που τα χρειάζεσαι
Μην σταματάς το παιχνίδι για να χρησιμοποιήσεις το Game Optimizer και το Game Dashboard.
*Το Game Dashboard ενεργοποιείται μόνο όταν ενεργοποιούνται αμφότερα τα «Game Optimizer» και «Game Dashboard».
**Οι εικόνες στην οθόνη είναι προσομοίωση.
Γενικά χαρακτηριστικά
| Smart TV | NAI |
| Ανάλυση | 1920 x 1080 |
| Βάρος με Βάση (kg) | 4.3 |
| Διαστάσεις με βάση (ΠxΥxΒ mm) | 720 x 478 x 178 |
| Διαστάσεις χωρίς Βάση (ΠxΥxΒ mm) | 720 x 435 x 90 |
| Εγγύηση Προμηθευτή | 2 έτη |
| Επεξεργαστής | α5 Gen6 AI Processor 4K |
| Ισχύς Ηχείων (Watt) | 20W/2.0 ch |
| Συνδέσεις | 2 x HDMI, 1 x USB |
| Σύστημα Βελτίωσης Εικόνας | Dynamic Tone Mapping, AI Upscaling, Resolution Enhancer |
| Σύστημα Ήχου | Dolby Audio |
| Συχνότητα (Hz) | 60Hz |
| Τηλεοπτικός Δέκτης | DVB-S/S2/C/T/T2 |
| Υποστήριξη Vesa | 100 x 100 |
| Gaming TV | Ναι |
| Smart Λειτουργικό | webOS |
| Ανάλυση Οθόνης | Full HD |
| Διαγώνιος Οθόνης (Ίντσες) | 32" |
| Ενεργειακή Κλάση | F |
| Κατανάλωση (Watt) | 27 |
| Τεχνολογία Panel | LED |