-
Your shopping cart is empty!
ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ
F
| Γρήγορα Χαρακτηριστικά | |
| Ανάλυση Οθόνης | Ultra HD 4K |
| Διαγώνιος Οθόνης (Ίντσες) | 43" |
| Ενεργειακή Κλάση | F |
| Κατανάλωση (Watt) | 50 |
| Τεχνολογία Panel | LED |
Τηλεόραση TESLA 43E635SUS 43" Android Smart TV
- Εξαντλημένο
- Κωδικός Προϊόντος: 017708
Ανακάλυψε την Tesla 43E635SUS Smart τηλεόραση, με μεγάλες δυνατότητες και προηγμένη τεχνολογία. Εξοπλισμένη με οθόνη 43 ιντσών, προσφέρει υψηλή ανάλυση 4K και ζωντανά χρώματα για αξεπέραστη εικόνα.
| Γρήγορα Χαρακτηριστικά | |
| Ανάλυση Οθόνης | Ultra HD 4K |
| Διαγώνιος Οθόνης (Ίντσες) | 43" |
| Ενεργειακή Κλάση | F |
| Κατανάλωση (Watt) | 50 |
| Τεχνολογία Panel | LED |
Τηλεόραση TESLA 43E635SUS 43" UHD Android Smart TV
Ανακάλυψε την Tesla 43E635SUS Smart τηλεόραση, με μεγάλες δυνατότητες και προηγμένη τεχνολογία. Εξοπλισμένη με οθόνη 43 ιντσών, προσφέρει υψηλή ανάλυση 4K και ζωντανά χρώματα για αξεπέραστη εικόνα.
Android TV
Η Tesla 43E635SUS ενσωματώνει το Android TV, προσφέροντας εύκολη πρόσβαση σε πλήθος εφαρμογών και υπηρεσιών streaming. Με το Android TV, μπορείς να απολαμβάνεις τις αγαπημένες σου σειρές, ταινίες και παιχνίδια απευθείας από την τηλεόραση σου, ενώ η προσαρμοσμένη διεπαφή κάνει τη χρήση της πιο διαισθητική και ευχάριστη.Απεριόριστες εφαρμογές
Η Tesla TV διαθέτει, με επίσημη αδειοδότηση, ενσωματωμένα τα Netflix, Prime Video και YouTube, πλήρως υποστηριζόμενα από την Google. Επίσης, μπορείς να επιλέξεις όσες εφαρμογές θέλεις μέσα από περισσότερες από 4000 διαθέσιμες στο Google Play Store!
Τηλεχειριστήριο
Μόλις συνδέσεις το τηλεχειριστήριο Bluetooth με την τηλεόρασή σου, μπορείς να χρησιμοποιήσεις τη φωνητική αναζήτηση και να την ελέγξεις απομακρυσμένα! Μπορείς να κάνεις εναλλαγή καναλιών, διακοπή ταινίας ή αλλαγή της λίστας αναπαραγωγής από οποιοδήποτε δωμάτιο.Εύκολες ρυθμίσεις
Συνδέσεις, κανάλια, μενού, προηγμένες ρυθμίσεις... Γνωρίζουμε ότι η τεχνολογία μπορεί να προκαλέσει σύγχυση, γι’ αυτό οι τηλεοράσεις Tesla κάνουν τις ρυθμίσεις απλές και κατανοητές.
Ενσωματωμένο chromecast
Το Chromecast σου επιτρέπει να παρακολουθείς τις αγαπημένες σου τηλεοπτικές εκπομπές, ταινίες και οποιοδήποτε άλλο περιεχόμενο στη μεγαλύτερη οθόνη, κάνοντας εύκολα streaming από άλλες έξυπνες συσκευές που χρησιμοποιείς στην καθημερινότητά σου. Έτσι, πολύ απλά μπορείς να ελέγξεις την τηλεόρασή σου από οποιοδήποτε σημείο του σπιτιού!Γενικά χαρακτηριστικά
| Smart TV | NAI |
| Ανάλυση | 3840 x 2160 |
| Βάρος με Βάση (kg) | 6.4 |
| Διαστάσεις με βάση (ΠxΥxΒ mm) | 956 x 598 x 222 |
| Διαστάσεις χωρίς Βάση (ΠxΥxΒ mm) | 956 x 556 x 86 |
| Εγγύηση Προμηθευτή | 2 έτη |
| Επεξεργαστής | ARM Cortex A53 |
| Ισχύς Ηχείων (Watt) | 20W/2.0 ch |
| Συνδέσεις | 4 x HDMI, 2 x USB |
| Συχνότητα (Hz) | 60Hz |
| Τηλεοπτικός Δέκτης | DVB-S/S2/C/T/T2 |
| Υποστήριξη Vesa | 200 x 200 |
| Ανάλυση Οθόνης | Ultra HD 4K |
| Διαγώνιος Οθόνης (Ίντσες) | 43" |
| Ενεργειακή Κλάση | F |
| Κατανάλωση (Watt) | 50 |
| Τεχνολογία Panel | LED |