-
Your shopping cart is empty!
Νεο
E
| Γρήγορα Χαρακτηριστικά | |
| Smart Λειτουργικό | Google TV |
| Ανάλυση Οθόνης | Full HD |
| Διαγώνιος Οθόνης (Ίντσες) | 43" |
| Ενεργειακή Κλάση | E |
| Κατανάλωση (Watt) | 36 |
| Λειτουργία Ξενοδοχείου | Hotel Mode |
| Τεχνολογία Panel | QLED |
Τηλεόραση TESLA Q43E665GFS 40" QLED FHD Google TV
- Διαθέσιμο
- Κωδικός Προϊόντος: 020382
239,00€
ή
με 61,25€/ μήνα σε 4 δόσεις
| Γρήγορα Χαρακτηριστικά | |
| Smart Λειτουργικό | Google TV |
| Ανάλυση Οθόνης | Full HD |
| Διαγώνιος Οθόνης (Ίντσες) | 43" |
| Ενεργειακή Κλάση | E |
| Κατανάλωση (Watt) | 36 |
| Λειτουργία Ξενοδοχείου | Hotel Mode |
| Τεχνολογία Panel | QLED |
Μοναδική εμπειρία με απεριόριστη ψυχαγωγία
Ανακάλυψε τη σειρά QLED τηλεοράσεων TESLA E665 με ζωντανά, πλούσια χρώματα QLED. Από ταινίες και παιχνίδια μέχρι εφαρμογές και online περιεχόμενο, η πρόσβαση στο αγαπημένο σου θέαμα γίνεται άμεση μέσα από ένα ομαλό και διαισθητικό περιβάλλον χρήσης.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
GOOGLE TV – Ψυχαγωγία στα μέτρα σου
Το Google TV συγκεντρώνει όλες τις αγαπημένες σου υπηρεσίες streaming, live κανάλια και εφαρμογές σε μία πλατφόρμα. Απόλαυσε προσωποποιημένες προτάσεις, πρόσβαση σε πάνω από 10.000 εφαρμογές όπως Netflix, Disney+, Prime Video, YouTube, Apple TV και HBO Max, καθώς και φωνητικό έλεγχο μέσω Google Assistant, με το πάτημα ενός κουμπιού ή με μία μόνο φωνητική εντολή.
Εντυπωσιακή εικόνα & φυσική κίνηση
Η σειρά QLED TESLA E665 αποδίδει κάθε λεπτομέρεια με υποστήριξη HDR και HLG, προσφέροντας βαθύτερες αντιθέσεις, πιο πλούσια χρώματα QLED και εντυπωσιακή φωτεινότητα για μια πραγματικά καθηλωτική εμπειρία θέασης.
Google Cast – Έξυπνο streaming
Με το Google Cast, μπορείς εύκολα να μεταφέρεις περιεχόμενο από το κινητό σου στην τηλεόραση. Παρακολούθησε ταινίες, βίντεο και εφαρμογές σε υψηλή ποιότητα, ενώ το κινητό σου παραμένει διαθέσιμο για άλλες χρήσεις. Επειδή το streaming γίνεται απευθείας από το διαδίκτυο, δεν επηρεάζεται ούτε η μπαταρία ούτε η απόδοση της συσκευής σου.
Συνδεσιμότητα Bluetooth – Ελευθερία χωρίς καλώδια
Σύνδεσε ασύρματα τα αγαπημένα σου αξεσουάρ με την τηλεόραση TESLA E665 μέσω Bluetooth. Ακουστικά, ηχεία, τηλεχειριστήρια και άλλες συσκευές συνδέονται με ευκολία για μία άνετη και απολαυστική εμπειρία.
Εκλεπτυσμένος σχεδιασμός με πρακτικότητα
Ο κομψός, χωρίς πλαίσιο σχεδιασμός της σειράς TESLA E665 συνδυάζεται με κεντρική βάση για σταθερή στήριξη. Ταιριάζει εύκολα σε κάθε χώρο ή έπιπλο τηλεόρασης, ανεξάρτητα από το μέγεθος της οθόνης.
Απλή και έξυπνη πλοήγηση
Το κομψό τηλεχειριστήριο Bluetooth εξασφαλίζει εύκολη πλοήγηση και άμεσο έλεγχο. Με το πάτημα ενός κουμπιού, μπορείς να ανοίξεις απευθείας τις αγαπημένες σου εφαρμογές – για μια πραγματικά απρόσκοπτη εμπειρία χρήσης.
Λειτουργία ξενοδοχείου
Ιδιαίτερα χρήσιμη για ξενοδοχεία ή ιδιοκτήτες διαμερισμάτων, αυτή η λειτουργία σάς επιτρέπει να περιορίζετε την πρόσβαση σε επιλεγμένες ρυθμίσεις, πηγές εισόδου και επιλογές αναπαραγωγής πολυμέσων. Μπορείτε επίσης να κλειδώσετε συγκεκριμένες ρυθμίσεις ήχου ώστε να διατηρείται μια σταθερή εμπειρία ήχου.
Γενικά χαρακτηριστικά
| Smart TV | NAI |
| Ανάλυση | 1920 x 1080 |
| Βάρος με Βάση (kg) | 4.6 |
| Διαστάσεις με βάση (ΠxΥxΒ mm) | 891 x 559 x 220 |
| Εγγύηση Προμηθευτή | 2 έτη |
| Επεξεργαστής | ARM cortex – quad core A55 |
| Ισχύς Ηχείων (Watt) | 20W/2.0 ch |
| Συνδέσεις | 3 x HDMI, 2 x USB |
| Συχνότητα (Hz) | 60Hz |
| Τηλεοπτικός Δέκτης | DVB-S/S2/C/T/T2 |
| Υποστήριξη Vesa | 200 X 100 |
| Smart Λειτουργικό | Google TV |
| Ανάλυση Οθόνης | Full HD |
| Διαγώνιος Οθόνης (Ίντσες) | 43" |
| Ενεργειακή Κλάση | E |
| Κατανάλωση (Watt) | 36 |
| Λειτουργία Ξενοδοχείου | Hotel Mode |
| Τεχνολογία Panel | QLED |
