-
Your shopping cart is empty!
ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ
| Γρήγορα Χαρακτηριστικά | |
| NFC | Ναι |
| Δίκτυο Σύνδεσης | 4G |
| Μέγεθος Μνήμης (RAM) | 8 GB |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 8 |
| Τύπος Οθόνης | IPS |
| Χρόνος Ομιλίας | Έως 31 ώρες |
| Χρώμα | Μαύρο |
Android Smartphone POCO C65 8/256GB Black
- Εξαντλημένο
- Κωδικός Προϊόντος: 016375
Το POCO C65 ξεχωρίζει για την μοναδική του αισθητική και τον λιτό σχεδιασμό του με οθόνη 6.74" HD+ που προσφέρει εκπληκτική εμπειρία θέασης.
Είσαι Επαγγελματίας;
Επωφελήσου απο το Άρθρο 45 (πρώην 39α) και απόκτησε Χωρίς ΦΠΑ:
Διαβάστε εδώ
Καταχώρησε το ΑΦΜ σου και μάθε Άμεσα αν δικαιούσαι Απαλλαγή ΦΠΑ
| Γρήγορα Χαρακτηριστικά | |
| NFC | Ναι |
| Δίκτυο Σύνδεσης | 4G |
| Μέγεθος Μνήμης (RAM) | 8 GB |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 8 |
| Τύπος Οθόνης | IPS |
| Χρόνος Ομιλίας | Έως 31 ώρες |
| Χρώμα | Μαύρο |
Xiaomi POCO C65 8/256GB Κινητό Smartphone Black
Το POCO C65 ξεχωρίζει για την μοναδική του αισθητική και τον λιτό σχεδιασμό του με οθόνη 6.74" HD+ που προσφέρει εκπληκτική εμπειρία θέασης.
Καθηλωτική οθόνη 6.74"
Εξοπλισμένο με τεράστια οθόνη 6.74" HD+ που σπάνια συναντάς σε αντίστοιχες συσκευές, προσφέρει εκπληκτική οπτική εμπειρία κατά την παρακολούθηση video και την αναπαραγωγή παιχνιδιών. Απόλαυσε καθηλωτική και ομαλή οπτική εμπειρία, με υψηλό ρυθμό ανανέωσης έως 90Hz.Προστάτεψε τα μάτια σου από την κόπωση
Χάρη στην πιστοποίηση TÜV Low Blue Light (λύση software) και την πιστοποίηση TÜV Flicker-Free, μπορείς να απολαμβάνεις την παρακολούθηση του τηλεφώνου μέρα ή νύχτα χωρίς να αισθάνεσαι κόπωση.
Κρυστάλλινη βασική κάμερα 50MP
Η ταχύτητα λήψης πορτραίτων με τη βασική κάμερα έχει αυξηθεί κατά 79% και η ταχύτητα λήψης νυχτερινών σκηνών έχει αυξηθεί κατά 19,5%. Αξιοποίησε τα φίλτρα και δημιούργησε μοναδικές καλλιτεχνικές λήψεις.
Αναβάθμισε τις selfies σου
Η μπροστινή κάμερα 8MP διαθέτει αναβαθμισμένο δακτύλιο μαλακού φωτισμού, επιτρέποντας εκθαμβωτικές selfies, ακόμα και σε σκοτεινά περιβάλλοντα, με ενεργοποιημένη αυτήν τη λειτουργία.
Απόλυτες επιδόσεις
Απόλαυσε απρόσκοπτη και ομαλή εμπειρία με τον οκταπύρηνο επεξεργαστή. Το εξαιρετικό chipset επιτυγχάνει ισορροπία μεταξύ ισχυρών επιδόσεων και αποδοτικότητας.
Τεράστια μπαταρία 5000mAh
Μεγιστοποίησε την απόλαυση και την παραγωγικότητα σου με την τεράστια χωρητικότητα της μπαταρίας που επαρκεί για όλες τις ανάγκες σου κάθε στιγμή και σε βοηθά να αξιοποιείς στο έπακρο κάθε φόρτιση. Απόλαυσε την ευκολία της γρήγορης φόρτισης 18W για γρήγορη επαναφόρτιση όποτε χρειάζεται.
Νέα μοντέρνα εμφάνιση
Η μοναδική σχεδιαστική λογική της POCO, το ξεχωριστό deco της μεγάλης κάμερας, ο καινοτόμος βελτιωμένος σχεδιασμός και το απλό στυλ συνθέτουν μια εντυπωσιακή αισθητική άποψη.
Γενικά χαρακτηριστικά
| Dual SIM | Ναι |
| Ανάλυση | 1600 x 720 |
| Βάρος (σε kg) | 0.192 |
| Διαστάσεις (ΥxΠxΒ mm) | 168 x 78 x 8.09 |
| Εγγύηση Προμηθευτή | 2 έτη |
| Επεξεργαστής | MediaTek Helio G85 |
| Εσωτερική Μνήμη | 256 GB |
| Λειτουργικό Σύστημα | Android 13 |
| Μπαταρία | 5000mAh |
| Μπροστινή Κάμερα (Mpixels) | 8 MP |
| Πίσω Κάμερα (Mpixels) | Dual 50MP & 2MP |
| Τύπος Κάρτας SIM | Nano Sim |
| Χρόνος Αναμονής | Έως 600 ώρες |
| NFC | Ναι |
| Δίκτυο Σύνδεσης | 4G |
| Μέγεθος Μνήμης (RAM) | 8 GB |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 8 |
| Τύπος Οθόνης | IPS |
| Χρόνος Ομιλίας | Έως 31 ώρες |
| Χρώμα | Μαύρο |