-
Your shopping cart is empty!
ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ
| Γρήγορα Χαρακτηριστικά | |
| NFC | Ναι |
| Διαγώνιος Οθόνης (Ίντσες) | 6.67" |
| Δίκτυο Σύνδεσης | 5G |
| Μέγεθος Μνήμης (RAM) | 12 GB |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 8 |
| Τύπος Οθόνης | Amoled |
| Χρώμα | Μαύρο |
Android Smartphone XIAOMI POCO F6 12/512GB Black
- Εξαντλημένο
- Κωδικός Προϊόντος: 017087
Το Poco F6 διαθέτει φουτουριστική αισθητική και αναλογία οθόνης 94,27%. Τροφοδοτείται από τον Snapdragon 8s Gen 3 και το Xiaomi HyperOS για κορυφαίο gaming, ενώ το LiquidCool Technology 4.0 με IceLoop διατηρεί τη θερμοκρασία σταθερή.
Είσαι Επαγγελματίας;
Επωφελήσου απο το Άρθρο 45 (πρώην 39α) και απόκτησε Χωρίς ΦΠΑ:
Διαβάστε εδώ
Καταχώρησε το ΑΦΜ σου και μάθε Άμεσα αν δικαιούσαι Απαλλαγή ΦΠΑ
| Γρήγορα Χαρακτηριστικά | |
| NFC | Ναι |
| Διαγώνιος Οθόνης (Ίντσες) | 6.67" |
| Δίκτυο Σύνδεσης | 5G |
| Μέγεθος Μνήμης (RAM) | 12 GB |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 8 |
| Τύπος Οθόνης | Amoled |
| Χρώμα | Μαύρο |
Xiaomi POCO F6 12/512GB Κινητό Smartphone Black
Το Poco F6 διαθέτει φουτουριστική αισθητική και αναλογία οθόνης 94,27%. Τροφοδοτείται από τον Snapdragon 8s Gen 3 και το Xiaomi HyperOS για κορυφαίο gaming, ενώ το LiquidCool Technology 4.0 με IceLoop διατηρεί τη θερμοκρασία σταθερή.
Αξεπέραστες επιδόσεις. Snapdragon 8s Gen 3
Το POCO F6 τροφοδοτείται από τον επόμενης γενιάς flagship επεξεργαστή της Qualcomm, ο οποίος υιοθετεί τη διαδικασία 4nm της TSMC και την ίδια αρχιτεκτονική CPU Prime Cortex-X4 με τον πυρήνα Snapdragon 8 Gen 3. Διαθέτει κορυφαία CPU και ισχυρή απόδοση GPU, εξασφαλίζοντας απρόσκοπτη εμπειρία mobile gaming.LPDDR5X + UFS 4.0. Flagship chipset
Το επόμενης γενιάς flagship chipset διαθέτει υψηλότερες ταχύτητες ανάγνωσης και εγγραφής για ομαλότερες επιδόσεις πολλαπλών εργασιών.
WildBoost Optimization 3.0. Μια ευχάριστη εμπειρία παιχνιδιού
Φέρνει το κορυφαίο gaming στους σκληροπυρηνικούς POCOers. Με τη βοήθεια του Xiaomi HyperOS και του Snapdragon 8s Gen 3, ο προγραμματισμός επιδόσεων, η απόδοση εικόνας και ο έλεγχος παιχνιδιών είναι όλα βελτιωμένα για ολοκληρωμένη αναβάθμιση της εμπειρίας.Απεικόνιση υψηλής ανάλυσης. Πεντακάθαρα γραφικά παιχνιδιών
Ξεπέρασε την αρχική ποιότητα γραφικών, κάνοντας τους χαρακτήρες του παιχνιδιού πιο εκλεπτυσμένους και τις εικόνες πιο ρεαλιστικές. *Η απόδοση της Super-ανάλυσης μπορεί επί του παρόντος να υποστηρίξει μόνο το Genshin Impact, και η εικόνα επίδειξης δημιουργήθηκε από την AI, μόνο για σκοπούς οπτικής επίδειξης.
LiquidCool Technology 4.0 με σύστημα IceLoop
Η εξαιρετικά μεγάλη αντλία κυκλοφορίας ψύξης από ανοξείδωτο χάλυβα έχει επιφάνεια 4800 mm². Η τεχνολογία απαγωγής θερμότητας που έχει αναπτύξει η POCO, χρησιμοποιεί σχεδιασμό διαχωρισμού ατμού-υγρού για να σχηματίσει έναν ομαλό μονόδρομο βρόγχο αγωγής θερμότητας, επιτρέποντας εξαιρετικά αποτελεσματική απαγωγή θερμότητας σε μεγάλες αποστάσεις.Φτιαγμένο με όραμα. Οθόνη AMOLED 120Hz
Η νέα flagship 6,67" Flow AMOLED οθόνη προσφέρει βελτιωμένη ευκρίνεια με σημαντικά χαμηλότερη κατανάλωση ενέργειας. Τα εντυπωσιακά χρώματα προσφέρουν καθηλωτική εμπειρία θέασης
68 δισεκατομμύρια εκπληκτικά χρώματα
68 δισεκατομμύρια χρώματα
1 δισεκατομμύριο χρώματα
Χαμηλό μπλε φως σε επίπεδο hardware. Επαγγελματική ρύθμιση για καλύτερη προστασία των ματιών
Η προηγμένη τεχνολογία μείωσης της φωτεινότητας της οθόνης, βελτιστοποιημένη για οθόνες χαμηλού φωτισμού, όχι μόνο διασφαλίζει την ακρίβεια των χρωμάτων σε συνθήκες χαμηλού φωτισμού, αλλά και μειώνει σημαντικά την ενόχληση των ματιών που προκαλείται από το τρεμόπαιγμα σε αμυδρά περιβάλλοντα. Η επαγγελματική πιστοποίηση κιρκάδιου ρυθμού διασφαλίζει την ελαχιστοποίηση των επιδράσεων του μπλε φωτός στο σώμα σου.Φόρτιση turbo 90W*. Μπαταρία 5000mAh (typ)
Το εξειδικευμένο chipset ταχείας φόρτισης Surge P2 παρέχει υψηλότερη απόδοση φόρτισης. Οι μπαταρίες υψηλής πυκνότητας επιτρέπουν πιο λεπτό σώμα συσκευής, ενώ παρέχουν μεγάλη αυτονομία της μπαταρίας που σε υποστηρίζει όλη την ημέρα. *90W ενσύρματη φόρτιση σημαίνει ότι η ισχύς εξόδου του φορτιστή είναι 90W. Η πραγματική ισχύς εξόδου μπορεί να διαφέρει ανάλογα με το περιβάλλον.
Flagship 50MP. Κύρια κάμερα με OIS, ανθεκτική στο κούνημα
50MP βασική κάμερα, Sony IMX882 μεγάλο διάφραγμα f/1.59 και 8MP υπερευρυγώνια κάμερα.f/1.59 εξαιρετικά μεγάλο διάφραγμα. Εκπληκτική τόσο σε λειτουργίες πορτραίτου όσο και σε νυχτερινές λήψεις
Το μεγαλύτερο διάφραγμα επιτρέπει επίσης περισσότερη πρόσληψη φωτός, βελτιώνοντας περαιτέρω την ποιότητα της εικόνας σε συνθήκες χαμηλού φωτισμού.
Γενικά χαρακτηριστικά
| Dual SIM | Ναι |
| Βάρος (σε kg) | 0.179 |
| Διαστάσεις (ΥxΠxΒ mm) | 160.5 x 74.5 x 8 |
| Εγγύηση Προμηθευτή | 2 έτη |
| Επεξεργαστής | Qualcomm Snapdragon 8s Gen 3 |
| Εσωτερική Μνήμη | 512 GB |
| Λειτουργικό Σύστημα | Android 14 |
| Μπαταρία | 5000mAh |
| Μπροστινή Κάμερα (Mpixels) | 20MP |
| Πίσω Κάμερα (Mpixels) | Dual 50 MP & 8 MP |
| Τύπος Κάρτας SIM | Nano Sim |
| NFC | Ναι |
| Διαγώνιος Οθόνης (Ίντσες) | 6.67" |
| Δίκτυο Σύνδεσης | 5G |
| Μέγεθος Μνήμης (RAM) | 12 GB |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 8 |
| Τύπος Οθόνης | Amoled |
| Χρώμα | Μαύρο |