-
Your shopping cart is empty!
Νεο
| Γρήγορα Χαρακτηριστικά | |
| Διαγώνιος Οθόνης (Ίντσες) | 15.6" |
| Επεξεργαστής CPU | AMD Ryzen 7 5825U |
| Μέγεθος Μνήμης (RAM) | 16 GB |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 4 |
| Χρώμα | Μαύρο |
Laptop Windows HP 15-FC0001NV 15.6" R7-5825U/16GB/1TB/W11H
- Διαθέσιμο
- Κωδικός Προϊόντος: 020140
689,00€
ή
με 21,51€/ μήνα σε 60 δόσεις
Είσαι Επαγγελματίας;
Επωφελήσου απο το Άρθρο 45 (πρώην 39α) και απόκτησε Χωρίς ΦΠΑ:
Διαβάστε εδώ
Καταχώρησε το ΑΦΜ σου και μάθε Άμεσα αν δικαιούσαι Απαλλαγή ΦΠΑ
| Γρήγορα Χαρακτηριστικά | |
| Διαγώνιος Οθόνης (Ίντσες) | 15.6" |
| Επεξεργαστής CPU | AMD Ryzen 7 5825U |
| Μέγεθος Μνήμης (RAM) | 16 GB |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 4 |
| Χρώμα | Μαύρο |
Full HD Οθόνη
Χαλάρωσε και απόλαυσε κρυστάλλινα καθαρά γραφικά και εικόνες με ζωντανή ποιότητα 2 εκατομμυρίων pixels. Η ανάλυση 1920 x 1080 δίνει σε όλο το ψηφιακό σου περιεχόμενο μια νέα διάσταση.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Επεξεργαστές AMD Ryzen 5000 Series με Radeon Graphics
Ξύπνα τις αισθήσεις σου με ανανεωμένη ταχύτητα και την αυτοπεποίθηση να αποσυνδεθείς και να πας πιο μακριά. Οι νέοι επεξεργαστές AMD Ryzen™ 5000 Series ζωντανεύουν τις εμπειρίες σου, προσφέροντάς σου όλα όσα χρειάζεσαι — και ακόμη περισσότερα.
Πληκτρολόγιο Πλήρους Μεγέθους με Αριθμητικό Πληκτρολόγιο
Το πληκτρολόγιο πλήρους μεγέθους με ενσωματωμένο αριθμητικό πληκτρολόγιο σου επιτρέπει να πληκτρολογείς άνετα και να αυξάνεις την παραγωγικότητά σου, χάρη στη διαδρομή πλήκτρων 1,5 mm που προσφέρει ακρίβεια και ξεκούραστη χρήση.
HP Fast Charge
Όταν η μπαταρία του laptop σου είναι χαμηλή, δεν χρειάζεται να περιμένεις ώρες για φόρτιση. Κλείσε τη συσκευή σου και φόρτισε από 0 έως 50% σε περίπου 45 λεπτά, ώστε να επιστρέψεις γρήγορα σε ό,τι έχει σημασία.
Γενικά χαρακτηριστικά
| 1ος Δίσκος | 1 TB SSD |
| Webcam | 720p |
| Αριθμός Σκληρών Δίσκων | 1 |
| Διαστάσεις (ΥxΠxΒ cm) | 1.86 x 36 x 24 |
| Εγγύηση Προμηθευτή | 2 έτη |
| Ενσωματωμένη Κάρτα Γραφικών | Integrated AMD Graphics |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows 11 Home |
| Διαγώνιος Οθόνης (Ίντσες) | 15.6" |
| Επεξεργαστής CPU | AMD Ryzen 7 5825U |
| Μέγεθος Μνήμης (RAM) | 16 GB |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 4 |
| Χρώμα | Μαύρο |