-
Your shopping cart is empty!
Νεο
A
| Γρήγορα Χαρακτηριστικά | |
| Βάθος (cm) | 53.3 |
| Ενεργειακή Κλάση | A |
| Λειτουργία Ατμού | Ναι |
| Χρώμα | Λευκό |
| Χωρητικότητα Πλύσης (kg) | 8 kg |
Πλυντήριο Ρούχων CANDY GD 48SB6-S 8kg
- Διαθέσιμο
- Κωδικός Προϊόντος: 019994
349,00€
ή
με 4 άτοκες: 88,75€/ μήνα ή έντοκες 3-60: 11,87€/ μήνα σε 60 δόσεις
| Γρήγορα Χαρακτηριστικά | |
| Βάθος (cm) | 53.3 |
| Ενεργειακή Κλάση | A |
| Λειτουργία Ατμού | Ναι |
| Χρώμα | Λευκό |
| Χωρητικότητα Πλύσης (kg) | 8 kg |
ProWash 300
Γνωρίστε το νέο Candy ProWash 300: γρήγορο, έξυπνο και κατασκευασμένο για να διαρκεί. Επιλέξτε από 8 γρήγορους κύκλους που ξεκινούν από μόλις 14 λεπτά, εξομαλύνετε τις ζάρες με το Easy Iron και αφήστε το Smart Wash να προσαρμόσει τις ρυθμίσεις για ξεκούραστο πλύσιμο ρούχων. Σχεδιασμένο για να σας συντροφεύει για 20 χρόνια.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
A-10% Class*
Χάρη στη μειωμένη κατανάλωση ενέργειας, το Candy είναι 10% πιο αποδοτικό* από ένα τυπικό πλυντήριο ρούχων κατηγορίας «Α». *σε σύγκριση με την οριακή τιμή της κατηγορίας Α σύμφωνα με τον κατ' εξουσιοδότηση κανονισμό (ΕΕ) 2019/2014 της Επιτροπής
Εξοικονομήστε χρόνο με ένα πλήρες σετ γρήγορων κύκλων
Ευέλικτο, γρήγορο και αξιόπιστο, το νέο Candy ProWash 300 καλύπτει τις καθημερινές σας ανάγκες πλύσης με μια πλήρη γκάμα γρήγορων κύκλων, από 14 έως 59 λεπτά.
Χτισμένο για να διαρκεί
Χάρη στη στιβαρή δομή και τα υλικά υψηλής ποιότητας, το Candy ProWash 300 έχει δοκιμαστεί για να διαρκέσει 20 χρόνια*. *Εσωτερική δοκιμή αντοχής σε 4000 κύκλους.
Πλύσιμο Proactive
Είστε έτοιμοι να κερδίσετε οποιαδήποτε πρόκληση πλυσίματος; Χρησιμοποιώντας τη νέα τεχνολογία πλύσης ProActive και το μοναδικό σύστημα έγχυσης νερού, μπορεί να εξασφαλίσει ομοιόμορφο, γρήγορο και αποτελεσματικό ξέβγαλμα και βέλτιστη επεξεργασία για όλα τα υφάσματα, ακόμη και σε γρήγορους κύκλους.
Ενισχύστε την υγιεινή του πλυντηρίου σας
Περισσότερη υγιεινή με το νέο Candy ProWash 300, χάρη στο Clean Shield™, το οποίο προστατεύει από βακτήρια και μούχλα, και το Smart Spray, που καθαρίζει την πόρτα και τη φλάντζα από υπολείμματα απορρυπαντικού χάρη στο σύστημα διπλής έγχυσης νερού.
Αθόρυβο Πλύσιμο και Άριστη Φροντίδα
Η νέα τεχνική AI Silent Motion ανιχνεύει την περιστροφή του τυμπάνου, μειώνει τους κραδασμούς και προσφέρει απόδοση ήχου Α κλάσης χωρίς να μειώνει το επίπεδο φροντίδας των ρούχα σας.
Μέγιστη προστασία για τα ρούχα σας
Το Soft Drum εξασφαλίζει καλύτερη απορρυπαντική δράση, λιγότερη τριβή και λιγότερο τσάκισμα, προσφέροντας μέγιστη απόδοση και προστασία για τα ρούχα σας.
Γενικά χαρακτηριστικά
| Αριθμός Προγραμμάτων | 16 |
| Αυτόματο Ζύγισμα | Ναι |
| Βάρος (σε kg) | 58 |
| Διαστάσεις (ΥxΠxΒ cm) | 85 x 59.5 x 53.3 |
| Εγγύηση Προμηθευτή | 2 έτη |
| Ενεργειακή Κλάση Στυψίματος | B |
| Επίπεδο Θορύβου Στυψίματος (dB) | 70 |
| Κατανάλωση Ενέργειας σε kwh (ανά 100 κύκλους) | 40 |
| Κλείδωμα Ασφαλείας για Παιδιά | Ναι |
| Προγραμματισμός Χρόνου | Έναρξης |
| Στροφές σε (rpm) | 1400 |
| Σύστημα Πολλαπλής Προστασίας Νερού | Ναι |
| Βάθος (cm) | 53.3 |
| Ενεργειακή Κλάση | A |
| Λειτουργία Ατμού | Ναι |
| Χρώμα | Λευκό |
| Χωρητικότητα Πλύσης (kg) | 8 kg |

