-
Your shopping cart is empty!
D
| Γρήγορα Χαρακτηριστικά | |
| Βάθος (cm) | 40 |
| Ενεργειακή Κλάση | D |
| Λειτουργία Ατμού | Ναι |
| Χρώμα | Λευκό |
| Χωρητικότητα Πλύσης (kg) | 6 kg |
Πλυντήριο Ρούχων ESKIMO ES WM6F1003 6kg
- Διαθέσιμο
- Κωδικός Προϊόντος: 018384
279,00€
ή
με 4 άτοκες: 71,25€/ μήνα ή έντοκες 3-60: 9,89€/ μήνα σε 60 δόσεις
| Γρήγορα Χαρακτηριστικά | |
| Βάθος (cm) | 40 |
| Ενεργειακή Κλάση | D |
| Λειτουργία Ατμού | Ναι |
| Χρώμα | Λευκό |
| Χωρητικότητα Πλύσης (kg) | 6 kg |
Πλυντήρια Ρούχων Eskimo
Ανακαλύψτε τα πλυντήρια ρούχων Eskimo, που φροντίζουν τα ρούχα σας σε κάθε πλύσιμο, συνδυάζοντας τις κορυφαίες επιδόσεις με την οικονομική λειτουργία.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Χαρακτηριστικά
- Universal μοτέρ
- Ασφάλεια κλειδώματος & κλείδωμα πλήκτρων Child Lock
- Αυτοδιάγνωση βλαβών
- Αυτόματη επανεκκίνηση σε περίπτωση διακοπής ρεύματος
- Δυνατότητα πρόπλυσης, επιπλέον στύψης & ξεβγάλματος
- Δυνατότητα πρόσθεσης ρούχων κατά την διάρκεια της πλύσης
- Καθυστέρηση έναρξης (0-24h)
- Προγράμματα γρήγορης πλύσης 15΄& 45΄
- Προστασία απο υπερθέρμανση και υπερχείλιση, αποτροπή υπέρμετρου αφρισμού
Γενικά χαρακτηριστικά
| Ασφάλεια Υπερχείλισης | Ναι |
| Αυτόματο Ζύγισμα | Ναι |
| Βάρος (σε kg) | 52 |
| Διαστάσεις (ΥxΠxΒ cm) | 85 x 59.5 x 40 |
| Εγγύηση Προμηθευτή | 4 έτη |
| Ενεργειακή Κλάση Στυψίματος | C |
| Επίπεδο Θορύβου Στυψίματος (dB) | 79 |
| Επιπλέον Λειτουργίες | Αυτόματη ανίχνευση και κατανομή φορτίου, Αυτόματη επανεκκίνηση σε περίπτωση διακοπής ρεύματος, Πρόγραμμα καθαρισμού κάδου |
| Κατανάλωση Ενέργειας σε kwh (ανά 100 κύκλους) | 64 |
| Κλείδωμα Ασφαλείας για Παιδιά | Ναι |
| Προγραμματισμός Χρόνου | Έναρξης |
| Στροφές σε (rpm) | 1000 |
| Βάθος (cm) | 40 |
| Ενεργειακή Κλάση | D |
| Λειτουργία Ατμού | Ναι |
| Χρώμα | Λευκό |
| Χωρητικότητα Πλύσης (kg) | 6 kg |
