-
Your shopping cart is empty!
Νεο
A
| Γρήγορα Χαρακτηριστικά | |
| Βάθος (cm) | 56.5 |
| Ενεργειακή Κλάση | A |
| Χρώμα | Λευκό |
| Χωρητικότητα Πλύσης (kg) | 11 kg |
Πλυντήριο Ρούχων LG F4X5011TWB 11kg
- Διαθέσιμο
- Κωδικός Προϊόντος: 020115
599,00€
ή
με 18,96€/ μήνα σε 60 δόσεις
| Γρήγορα Χαρακτηριστικά | |
| Βάθος (cm) | 56.5 |
| Ενεργειακή Κλάση | A |
| Χρώμα | Λευκό |
| Χωρητικότητα Πλύσης (kg) | 11 kg |
Μείωση των εκπομπών μικροπλαστικών έως και 60%
Κάνε τη διαφορά σε κάθε πλύση. Το ειδικά σχεδιασμένο πρόγραμμα μείωσης μικροπλαστικών περιορίζει την απελευθέρωση μικροπλαστικών ινών από τα ρούχα κατά την πλύση, συμβάλλοντας σε έναν πιο βιώσιμο τρόπο ζωής, χωρίς συμβιβασμούς στην απόδοση. Με συγκεκριμένες κινήσεις μειώνεις την τριβή κατά τη διάρκεια της πλύσης, περιορίζοντας τις εκπομπές μικροπλαστικών έως και 60%.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Βέλτιστη πλύση με τεχνητή νοημοσύνη για απαλά υφάσματα, ενισχυμένη με AI DD™
Με το AI Wash βελτιστοποιείς τις κινήσεις πλύσης ανάλογα με τον τύπο των ρούχων. Έτσι, πετυχαίνεις βελτιωμένη φροντίδα υφασμάτων και μεγαλύτερη εξοικονόμηση ενέργειας, ειδικά στα απαλά υφάσματα.
TurboWash 360
Με το σύστημα πολλαπλών ακροφυσίων 3D ψεκάζει νερό και απορρυπαντικό σε τέσσερις κατευθύνσεις ταυτόχρονα, μειώνοντας τη φθορά του υφάσματος και εξασφαλίζοντας σχολαστικό πλύσιμο σε μόλις 39 λεπτά.
Βαθύς καθαρισμός με τη δύναμη του ατμού
Φοράς τα ρούχα σου χωρίς άγχος, γνωρίζοντας ότι το πρόγραμμα φροντίδα αλλεργιών έχει μειώσει τα αλλεργιογόνα αποτελεσματικά.
Περισσότερα ρούχα ταυτόχρονα, περισσότερος χρόνος ηρεμίας
Διατηρείς το μέγεθος του πλυντηρίου ίδιο ενώ επεκτείνεις τη χωρητικότητα του κάδου, ώστε να πλένεις περισσότερα ρούχα με μία μόνο πλύση.
Ελέγχεις το πλύσιμο κάθε στιγμή, παντού
Με την εφαρμογή ThinQ συνδέεσαι με το πλυντήριο σου και ξεκινάς το πλύσιμο με το πάτημα ενός κουμπιού, όπου κι αν βρίσκεσαι.
Γενικά χαρακτηριστικά
| Αριθμός Προγραμμάτων | 12 |
| Βάρος (σε kg) | 71 |
| Διαστάσεις (ΥxΠxΒ cm) | 85 x 60 x 56.5 |
| Εγγύηση Προμηθευτή | 2 έτη & 10 έτη στο μοτέρ |
| Ενεργειακή Κλάση Στυψίματος | B |
| Επίπεδο Θορύβου Στυψίματος (dB) | 71 |
| Επιπλέον Λειτουργίες | AI Wash 1.0 Βέλτιστη πλύση με τεχνητή νοημοσύνη για απαλά υφάσματα, ενισχυμένη με AI DD™ Το AI Wash 1.03) βελτιστοποιεί τις κινήσεις πλύσης με βάση τον τύπο των ρούχων. Μπορεί να βοηθήσει να επιτευχθεί βελτιωμένη φροντίδα υφασμάτων και εξοικονόμηση ενέργειας με απαλά υφάσματα. |
| Κατανάλωση Ενέργειας σε kwh (ανά 100 κύκλους) | 31 |
| Κλείδωμα Ασφαλείας για Παιδιά | Ναι |
| Οθόνη Αφής | Ναι |
| Προγραμματισμός Χρόνου | Λήξης |
| Στροφές σε (rpm) | 1400 |
| Βάθος (cm) | 56.5 |
| Ενεργειακή Κλάση | A |
| Χρώμα | Λευκό |
| Χωρητικότητα Πλύσης (kg) | 11 kg |
