-
Your shopping cart is empty!
Νεο
B
| Γρήγορα Χαρακτηριστικά | |
| Ενεργειακή Κλάση | B |
| Επίπεδο Θορύβου (dB) | 62 |
| Χρώμα | Λευκό |
| Χωρητικότητα Στεγνώματος (kg) | 9 kg |
Στεγνωτήριο Ρούχων LG RHX5009TWB 9kg
- Κατόπιν Παραγγελίας
- Κωδικός Προϊόντος: 019889
849,00€
| Γρήγορα Χαρακτηριστικά | |
| Ενεργειακή Κλάση | B |
| Επίπεδο Θορύβου (dB) | 62 |
| Χρώμα | Λευκό |
| Χωρητικότητα Στεγνώματος (kg) | 9 kg |
AI DUAL Inverter™
AI στον πυρήνα, βέλτιστο στέγνωμα. Το AI Dry™ με την υποστήριξη του AI DUAL Inverter™, βελτιστοποιεί το στέγνωμα ανάλογα με τον τύπο του υφάσματος και το μέγεθος του φορτίου, συμβάλλοντας στην εξοικονόμηση ενέργειας και χρόνου με μαλακά υφάσματα. Οι διπλοί κύλινδροι αυξάνουν τη συνολική απόδοση για αποτελεσματικότερο στέγνωμα. Επιπλέον, το στέγνωμα σε χαμηλή θερμοκρασία με τεχνολογία αντλίας θερμότητας μειώνει τη συρρίκνωση. Οι δύο κύλινδροι στο εσωτερικό του Dual Inverter Heat Pump™ περιστρέφονται προς αντίθετες κατευθύνσεις για την εξισορρόπηση και τη μείωση των δονήσεων κατά το στέγνωμα. Νιώστε μεγαλύτερη σιγουριά με τις 10ετείς εγγυήσεις του DUAL Inverter Compressor και του μοτέρ Inverter.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
AI Dry™
Βέλτιστο στέγνωμα με τεχνητή νοημοσύνη. Το AI Dry βελτιστοποιεί το στέγνωμα ανάλογα με τον τύπο του υφάσματος και το μέγεθος του φορτίου, για εξοικονόμηση ενέργειας και χρόνου, και αποδοτικά αποτελέσματα με μαλακά υφάσματα.
TurboDry
Απολαύστε στέγνωμα 81 λεπτών, με την υποστήριξη του DUAL Inverter Compressor.
Allergy Care
Τα ρούχα καθαρίζονται σε βάθος και μειώνεται ο κίνδυνος αλλεργιών. Νιώστε ασφάλεια με τη γνώση ότι το Allergy Care μειώνει τα ζωντανά ακάρεα σκόνης που μπορούν να προκαλέσουν αλλεργίες.
LG ThinQ™
Η έξυπνη ζωή ξεκινά με την εφαρμογή LG ThinQ™. Με την εφαρμογή LG ThinQ™, οι χρήστες έχουν απομακρυσμένη πρόσβαση στα ρούχα και κάνουν λήψη νέων κύκλων μέσω συσκευών με δυνατότητα Wi-Fi.
Ελέγχετε το πλύσιμο κάθε στιγμή, παντού
Η εφαρμογή LG ThinQ™ επιτρέπει σύνδεση με το στεγνωτήριό σας όπως ποτέ άλλοτε. Ξεκινήστε τη λειτουργία σας με το πάτημα μόλις ενός κουμπιού.
Γενικά χαρακτηριστικά
| Αριθμός Προγραμμάτων | 12 |
| Βάρος (kg) | 53 |
| Διαστάσεις (ΥxΠxΒ cm) | 85 x 60 x 66 |
| Εγγύηση Προμηθευτή | 2 έτη |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | Εσωτερικός Φωτισμός Κάδου, Αυτοκαθαριζόμενος Συμπυκνωτής, Λειτουργία για εύκολο σιδέρωμα, Ηχητική ειδοποίηση λήξης, Διπλό Φίλτρο για Χνούδια |
| Κατανάλωση Ενέργειας σε kwh (ανά 100 κύκλους) | 92 |
| Κλείδωμα Ασφαλείας για Παιδιά | Ναι |
| Οθόνη Αφής | Ναι |
| Οθόνη Ενδείξεων | Ναι |
| Προγραμματισμός Χρόνου | Έναρξης |
| Σύστημα Συμπύκνωσης Υδρατμών | Ναι |
| Ενεργειακή Κλάση | B |
| Επίπεδο Θορύβου (dB) | 62 |
| Χρώμα | Λευκό |
| Χωρητικότητα Στεγνώματος (kg) | 9 kg |
